HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Bant Takip Otomasyon Çözümleri
Söz konusu üretim bantı takibini gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş barkod teknolojisini kullanan ve saniyede tarama hızının normal barkod okuyculara göre çok daha fazla olan endüstriyel tip barkod okuyucuları yardımıyla üretim stok miktarınızı eksiksiz olarak tutabilir, istenilen ürün tpine göre belirlenmiş barkod numaraları sayesinde stoklarınızı gruplayabilir, arka planda raporlamasını kolayca yapabilirsiniz.
Bant kullanarak seri üretim gerçekleştiren firmaların en büyük sıkıntısı stoklarınının takibini eksiksiz yapmaktır. Hızlı bir ürün akışının gerçekleştiği üretim bantlarında personel bulunması dahilinde bile tam bir sonuç alınması mümkün değildir.

Ayrıca, depo takip yönetimi sırasında kullanılan bant takiplarinde de stokların takibi açısından birçok sorun ile karşılaşılmaktadır. Sorunların çözümü noktasında personel kontrolü çoğu zaman yetersiz olmaktadır ve maliyeti etkileyici durumlar ortaya çıkmaktadır.
» Sınırsız sayıda stok takibini gerçekleştirebilirsiniz.

» Makine seri üretim bant hızı ne olursa olsun stoklarınızı, sisteme entegre edeceğiniz endüstriyel tip barkod okuyucular ile sorunsuz olarak kontrol altına alabilirsiniz.

» Üretim bantlarının aşamasına göre de aynı sistemi kullanarak, üretilen ürünlerin hangi aşamadan hangi aşamaya geçtikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

» Anlık alacağınız veriler ile üretim yapılan miktarınızı isteyeceğiniz tarih aralığı kriterinde raporlayabilirsiniz.

» Aynı bant üzerinden geçen birden fazla çeşit ürününüze vereceğiniz farklı barkod numaraları ile birden fazla stok çeşitlerinizin sayı takbini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

» Üretim sayımı için ekstra bir personel görevlendirme zorunluluğunuz ortadan kalkmış olur.

» Sistemi arka planda geliştirtmek istediğiniz özel yazılım projelerine, hali hazırda kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, tam otomasyon sağlayabilirsiniz.
Üretim Bazlı ya da Stok Takip Bazlı Bant Otomasyon Çözümleri ile;
Bant Takip Otomasyonu Dahilinde İnceleyebileceğiniz Çözümlerden Bazıları:
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık