HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Mağaza Otomasyon Sistem Çözümleri
Mağaza sektörü için barkod otomasyon sistemi; barkod alt yapısına sahip bir otomasyon yazılımı, bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, depo sayımları için el terminali, üzerine fiyat etiketi yapıştırılması zor olan küçük ürünler ve çok sayıda ucuz maliyetli ürünler için fiyatgör cihazı ve bu donanım / yazılım arasındaki bağlantıyı içerir. Aynı süreç RFID teknolojisi ile yapılandırılması halinde, RFID okuma ve algılama yeteneğine sahip cihaz entegreleri ile sistemi yapılandırabilirsiniz.

Marketçilik gibi ürün sirkülasyonunun çok fazla olduğu sektörlerde fiyat etiketlerinin yanlış basımından kaynaklanan hatalar ve fiyat güncelleştirmede meydana gelen yanlışlıklar nedeniyle etiket ve satış noktası fiyat farklılıkları gibi bir çok sorun yaşanmaktadır.

Zamanın çok önemli olduğu ve aktif ticaret gerçekleşen marketlerde bu türden hataların gerçekleşmesi; büyük ölçekli maddi kayıplara neden olur ve müşteri gözünde firma imajı zedelenmiş olur.

İnsan kullanımından kaynaklanan hataları en aza indirme maksadıyla geliştirilen Barkod Teknolojisi kullanarak sisteminizi kolayca ve güvenli bir şekilde kontrol altına almış, her an istediğiniz raporlara ulaşabilme rahatlığına kavuşmuş olursunuz.
Mağazaya giren ürünlerin hatasız bir şekilde stok girişlerini yapmak ve mağaza içindeki takibini satış noktasına kadar sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek market sektörü için zaman ve iş gücü kaybına neden olan bir süreçtir.

Barkod sistemi ile stokların sisteme girişi, takibi, stok sayımı ve satışı pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte ve istenilen analizler anlık olarak raporlanabilmektedir.  Zaman kazancını nakite döndürmenin en güvenli yolu Barkod Otomasyon Sistemlerinin aktif kullanım yoludur.
Mağaza Barkod Otomasyon Sistemleri Çözümlerimiz ile;
» Reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

» Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.

» Gün sonlarında yazar kasanızdan kolayca geri çekim yaparak gün içinde satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayabilirsiniz.
» El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

» Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

» Ürünleriniz için seviyeler belirleyerek minumum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programızı ayarlayabilirsiniz.

» Siparişlerinizi takip edebilir, sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

» Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

» Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

» Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.
Pera Yazılım ve Danışmanlık;

Market Barkod Otomasyon Çözümleri konusunda;  yapı malzemelerinden, şarküteri ve marketlere kadar her türlü toptan ve perakende sektörüne hizmet vermektedir.

İşletmenin yapısına ve işleyişine en uygun çözümü sunup sistem kurulumu ve eğitiminden sonra gerekli teknik desteği sağlamaktadır.
Mağaza Otomasyon Sistemi Dahilinde İnceleyebileceğiniz Çözümleden Bazıları:
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık