HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Mobil Sistem Çözümleri
Operasyonlar anında barkodlarından okutalacağı için özellikle üretim safhaları (Prosesleri) ve başlama-bitiş süreleri eş zamanlı sisteme aktarılır. Bu sayede iş süreçlerinin doğru olarak hesaplanması sağlanır. Mobil uygulamalar, işlemelerini barkodlu olarak yapan tüm firmaların kullanımı için uygundur. Aynı sistem tercih edilmesi halinde rfid teknolojisi ile de yapılandırılabilir. Pratik ve hızlı işleyişinden yararlanmak isteyen tüm işletmeler, mobil uygulama sistemlerini kullanabilirler.
Mobil uygulamalar, taşınabilir sistem olmalarından dolayı aktif sahada işleyiş yürüten firmalar, depo, üretim alanı, sevkiyat gibi büyük alanlarda çalışan firmalar içinteknolojisine uygun olarak el terminali gibi cihazlarla entegre sistemlerdir.

Mobil uygulamalar ile, üretim prosesleri, depo giriş / çıkış işlemleri, sevkiyat işlemleri, mal kabul işlemleri, saha satış ve sipariş alma gibi birçok işlemi bilgisayar bağımsız yapabilirsiniz.

Büyük alanlar, stok sayım ve kontrolünde büyük zorlukları da beraberinde getirir.  Büyük sahalarda çalışan (sevkiyat, depo, saha satış vb.) işletmeler için saha genişliği, gerekli prosesleri yürüterken zamansal ve kontrol bazlı sorunlar yaşarlar.
» Tüm El terminalleri (PDA) lara uyumludur.

» Her sektörün kullanımına uygun bir şekilde yapılandırılabilir.

» Tüm Yazıcı modelleri ile çalışabilir.

» Online veri tabanı özelliği ile bilgileri anlık olarak merkeze aktarabilir ya da çevrimdışı çalışarak istenilen zamanda merkeze manuel olarak aktarılabilir.

» Tahsilat ve Ödeme bilgisi girişleri kolaylıkla yapılabilir.

» Araçta Fatura, Sipariş, Teklif, Ürün Transferlerini, kolaylıkla yapılabilir.

» Sevkiyat işlemleri anlık olarak yerine getirilebilir.

» Mal kabul işlemleri ve kalite kontrol etkin bir şekilde yönetilebilir.

» Depo sayım işlemleri hızlı ve doğru bir şekilde yapılandırılabilir.

» Sistem akışı dahilinde istenilen alanda sisteme dahil edilebilir.

» Tüm ticari programlara entegre olabilir

» Merkez ile mesajlaşma özelliğine sahiptir.
Mobil Sistem Çözümleri;
Organizasyon Takip Dahilinde İnceleyebileceğiniz Çözümleden Bazıları:
Mobil uygulamlar ile, işletmenizdeki satış kolaylığını satışa çıkan aracınıza da taşıyor. Fatura, sipariş, stok kontrolü, cari bilgileri, ödeme ve tahsilat bilgilerine işletmenizin dışında kolay erişim sağlıyor anlık haberleşme modülü ile tüm bilgiler avucunuzun içinde!

Gezici satış ekiplerinde merkezle eş zamanlı bağlantılı olarak çalışabilen anlık sipariş ve faturalama uygulamaları ile . tüm ticari uygulamalara entegre olarak kendi sisteminizi kullanabilirsiniz.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık