HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Bilimsel Program Yönetimi
Sektör farketmeksizin gerçekleştirilen tüm seminer, kongre gibi organizasyonlarda konuşmacıların planlamasını oluşturmak zaman ve çalışma açısından oldukça uğraşlı bir süreçtir.

Ortak bir platform aracılığı ile planlayıcılar, dünyanın neresinde olursa olsun, oturumları, konuşmacıları, kahve ve yemek molalarını  sisteme dahil ederek tüm bilimsel program oluşturma sürecini anlık olarak kontrol edebilir, tüm yönetimi zamandan ve mekandan bağımsız sadece internet hizmeti ile yapılandırabilirler.

Bilimsel Program Panel Yönetimi

Panel yönetiminden, bilimsel program oluşturmaya yetkili kullanıcılar tanımlanarak sistem yapılandırılması aktif hale getirilir.

Toplantı tipleri, genel ünvan tanımlamaları yapılandırılarak kurgunun zemini oluşturulur.

Yeni toplantı eklenebileceği gibi toplantı eklemeleri kullanıcılara bırakılarak yönetim olarak sadeced başlangıç, bitiş ve molaları yapılandırılan planları kullanıcıların doldurması için hazır hale getirilir. getirilebilir.

Onaylanan toplantılar, silinen toplantılar gibi bir çok detaya tek ekran üzerinde konumlandırılmış ayrı alanlardan erişilebilen fonksiyonu ile arka planda tüm bilimsel programlara erişilebilir, yönetilebilir ve raporlanabilir.

Konuşmacı, oturum başkanı, afiş sunumları vb. gibi tüm detayların belirlenerek tek bir sistem üzerinden tüm bilimsel program çalışmaları, farklı organizasyonlar nezdinde birbirinden bağımsız şekilde planlanabilir.

Tek bir sistem üzerinden tüm bilimsel program toplantıları kontrol edilerek bilimsel programın tamamlanması akabinde ve hazırlanma sürecinde, plan yapısı anlık olarak görülür, kongre bilimsel program görseline anlık olarak erişim saplanır.

Kongre, seminer gibi en zorlu süreçler, kendiliğinden yönetilir hale gelerek firmaların zamanlarını ve dikkatlerini farklı odak noktalarına da verebilmeleri sağlanmış olur.

Bilimsel Program Oluşturma Yönetimi

Dünyanın neresinde olursa olsun, kongre, seminer gibi akademik alt yapı ve bilimsel program oluşturma zorunlulğu olan organizasyonlarda, bilimsel program oluşturmakla görevli kişilerin bir arada olma sıkıntısı olan kişiler açısından sorun yaratmaktadır.

Zaman kısıtlılığı, iş yoğunluğu, farklı mekanlarda, illerde, ülkelerde olmak gibi durumların mevcut olması nedeniyle süreç zorlu bir uğraş haline gelmektedir.

Bilimsel Program Oluşturma Yönetimi ile kullanıcılar dünyanın neresinde olursa olsun, sisteme kolayca adapte olur, tüm planlayıcılarla etkin bir veri iletişimi oluşturarak süreci kısa sürede, yer değiştirmek ve uzun zamanlar ayırmak zorunda kalmadanbilimsel programı oluştururlar.

Ekledikleri toplantıların, konuşmacıların diğer kullanıcıların ekledikleri planlar ile çakışıp çakışmadığını sistem otomatik olarak kontrol eder ve düzenlene bilimsel programın hatasız ve planlı bir şekilde yapılandırılması sağlanır.

Salon bazlı, tarih bazlı ve saat bazlı olarak oluşturulan bilimsel programlar, oluşturulan bilimsel program dizaynı ile çıktı alınabilir fonksiyona sahiptir.

Mesaj Merkezi ile organizasyonu oluşturan yönetim ile bilimsel programı oluşturan kullanıcılar arasında etkin bir iletişim platformu oluşturulur. Böylelikle, iptal nedenleri, ekstra bilgilendirmeler ve talepler noktasında tüm iletişim ağı da kontrol altına alınmış olur.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık