HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Özel Yazılım Çözümlerimiz
Profesyonel yazılım ekibi ile sonuca ulaşmanın en hızlı ve güvenilir yolu Özel Yazılım ile hedefi 12'den vurun!

Siz programınıza uyum sağlamayın, programınız size uyum sağlasın ve işlerinizi kolaylaştırsın. Artık ticari alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda değilsiniz.

Size özel yazılımlar, size özel çözümler ile tanışmaya hazır mısınız?
Sektörel Yazılım Çözümlerimiz
Ticari modülleri içinde bulunduran Sektörel Yazılımlar; Yazılım ihtiyaçlarınızı çok daha ekonomik karşılamanızı sağlar.
Paket program anlayışında yenilik!
Sektörel yazılımlarımız da dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz kendi yazılımımızdır ve istediğiniz sisteme entegre edilme, sisteminiz için gerekli değişiklikleri talep edebilirsiniz. Her sektör ve firmanın istekleri doğrultusunda oluşturulmuş olan Sektörel yazılımlarımız ile iletiye dönük, sektör ayrımı olmaksızın, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Üretim, Stok, Depo, Bant, Organizasyon, Fabrika, Personel, Mağaza, Market Takipleri gibi birçok alanda kullanılan Barkod Teknolojisi, Pera Yazılım ve Danışmanlık ile birlkte artık tüm sektörlere hitap ediyor.

İnsan kaynaklı hataları minimum seviyeye indirmeyi hedeflenen ve diğer takip - izleme teknolojileri arasında en oturmuş ve kullanımı kolay ve maliyeti daha düşük olan Barkod Teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyoruz.
Otomasyon Çözümlerimiz
İş kolu ne olursa olsun, sektör ayrımı olmaksızın kullanıma uygun paket programlarımız ile sisteminizde yenilik yaratın!

Uygun maliyetlere temin edebileceğiniz paket programlarımız barkod teknolojisi alt yapısı ile çalışmakta olup gelişmiş veritabanı bağlantısı ile tüm işleyişinizi daha güvenli hale geitrmeyi amaçlamaktadır.

Kendi kurgunuzu oluşturmanıza olanak tanıyan dinamik yapısı ile sistem ihtiyacınıza en uygun paket program Pera Yazılım'da sizleri bekliyor!
Ticari Yazılım Çözümlerimiz
Web tabanlı yazılım çözümlerimiz ile dünyanın her yerinden kişisel bir bilgisayara gereksinim olmadan veri yönetiminizi gerçekleştirin!

İşleyişinizi kolaylaştııcı fonksiyonlarla yapılandırılacak web tabanlı yazılımlar ile mekan / bilgisayar bağımsız olarak internet olan her yerden sisteminize erişim sağlayabilir, işlerinizi yönetebilirsiniz.

Size özel planlanacak ve yapılandırılacak, tam ihtiyaç analizinize uygun olarak işleyişinize verim getirecek web yazılımları ile bir tık öndesiniz!
Web Tabanlı Yazılım Çözümlerimiz
Mobil Yazılım Çözümlerimiz
Ticari işlemlerinizi yanınızda taşıyın! Saha satışı yapan firmalar ve büyük alanlarda iş gören firmalar için tasarlanmış olan El Terminali, Cep Bilgisayarı vb. mobil ürünler ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Kendi yazılımımız olan Mobil Uygulama Çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize bilgisayar ve masa başında işlem yapmadan tüm işlerini halledebilecekleri sistem çözümlerimiz ile Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak yanınızdayız!

Mobil Sistem Çözümlerimiz tüm ticari programlar ile uyumludur.
Üretim planlama, prosesleri, yoğun iş gücü ve zaman kısıtlılığı gibi sebeplerden dolayı bir işletmenin planlanması ve takibinin yapılması gereken en önemli süreçlerinden biridir.

Üretim Planlaması ile tüm üretim sürecinizi, ham maddenin geliş anından siparişin alınmasına, üretim için gerekli satın almaların yapılandırılıp üretim esnasında personel ve üretim performanslarının anlık takibine kadar bir çok noktada tam ve profesyonel kontrol sahibi olursunuz.
Üretim Planlama Çözümlerimiz
Web Tasarım Çözümlerimiz
Pera Yazılım ve Danışmanlık ile size özel tasarlanmış bir site ile dijital ortamda özgün, sıradışı ve hayallerinizi yansıttığınız bir web siteniz olabilir!

Tamamı sizin için tasarlanmış bir web site ile internet ortamında tüm müşteri kendinize çekin! Unutmayın, web sitesi sizin yüzünüzdür. Farklılığınızı gösterin!
RFID teknolojisi, radyo frekansı kullanarak nesneleri tekil ve çoğul olarak tanımaya yönelik bir teknolojidir. 

RFID teknolojisini kullanarak insan kontrolünü en aza indirgeyerek depo, personel, stok, araç tanıma ve takip sistemleri kurulmasını amaçlar.

Kontrolün zor olduğu işletmelerin sıkça tercih ettiği yöntem ile canlı / cansız her şey sizin kontrolünüzde!

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak sizlere özel çözümler bizim işimizdir.
RFID Sistem Çözümlerimiz
Geçiş Kontrol Sistemleri Çözümlerimiz
Kartlı Geçiş Sistemleri kullanılarak tasarlanmış bariyer ve turnikeli geçiş sistemleri ile firmanızın, deponuzun, organizasyonunuzun, sitenizin güvenliğini kontrol altına altında.

Tüm yazılımlarımız ile entegre çalışma sistemine sahip Bariyerli Sistem Çözümlerimiz ile güvenliğin ve otomasyonun keyfini çıkarın!
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık