HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Her hakkı Pera Yazılım & Danışmanlık'a aittir. Copyright © 2013
Excel Verilerinizi Tek Bir Programa Dönüştürmek Çok Kolay!
Firmalar, kendi işleyişlerini uygun program bulma sıkıntıları yüzünden işleyişlerine özel yapılandırdıkları Excel formatlı hesap ve veri analiz tabloları oluştururlar.

Departmanlar arasında bağ olmayan bu küçük veri analiz tabloları bireysel yarar sağlamakla birlikte tek bir çatı altında toplanmaması nedeniyle sonuç analizi almak zaman ve iş gücü açısından maliyet arttırıcı süreçlere neden olurlar.

Etkin raporlamaların alınması, sağlıklı bir veri analizi ve sorunsuz bir işleyiş için firmaya özel yapılandırılan bir yazılım her zaman doğru karardır.

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak işletmenizde kullandığınız tüm Excel verilerini tek bir program altında derlemeyi ve size özel bir işleyiş yapılandırmayı teklif ediyoruz.

Hali hazırda devam etmekte olan işleyişinizi sekteye uğratmadan, departmanlar ve excel verileriniz arasında bağ kurarak sağlıklı veri analizleri gerçekleştireceğiniz bir program ile bir adım öne geçmek sizin elinizde.

Tek bir tuş ile tüm verilerinizin analizlerinize dayanan etkin raporlamalar almak çok kolay! İşleyişinizi en iyi siz bilirsiniz, dolayısyla kendi kurduğunuz sistemi profesyonel bir yazılıma dönüştürmek kararını vermeniz ile sisteminizi iyileştirici ve geliştirici bir etkiyle tanışın.
Excel Sizden Size Özel Program Bizden!
İşleyişinizi etkin bir sistem ile tanıştırmanın zamanı geldi! Hemen Pera Yazılım ve Danışmanlık müşteri temsilcileri ile iletişime geçin, size özel oluşturduğunuz Excel verilerini gönderin, size özel yapılandırmış profesyonel bir yazılıma sahip olun!

Excel Sizden Size Özel Program Bizden çözümümüz  ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve projeniz hakkında bilgilendirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
1