HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Bizler;
Pera Yazılım ve Danışmanlık adı altında, siz değerli müşterilerimize bilişim teknolojileri alanında, donanımsal ve yazılımsal çözümler üretmektedir.

Bizi, diğer firmalardan ayıran  en büyük özelliğimiz, sistem ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek hayata geçirdiğimiz projelerde başarısızlık oranımızın sıfır olmasıdır.

Gelişen yazılım uygulamalarımız ve bilişim çözümlerimiz ile her sektörde ve her konuda desteğiniz eksiksiz olacaktır. Sürekli gelişen bilişim teknolojilerimizle, sorunsuz bir işleyiş ile tanışacaksınız.
Misyonumuz;
Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak misyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunarak, teknoloji danışmanlığı yapan, proje bazlı hizmet veren, sorunlara en doğru ve ekonomik çözümleri sunarak uluslararası standartlarda bir bilişim firması olmaktır. Firmamız ayrıca referans kalitesiyle büyümeyi ilke edinmiştir.
Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak vizyonumuz; eğitimli, dürüst ve özverili kadromuzla, teknoloji ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliği konusunda otorite kabul edilen kurumsal bir yapı kurarak bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında, sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve  dünya ölçeğinde marka olmaktır.
Vizyonumuz;
Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak hedefimiz; bilişim çözümlerinin işletmeler için  bir ihtiyaç olduğu ve sorunsuz işleyişin firmalara maksimum düzeyde getiri sağlaması adına sektörde farkındalık yaratmaktır. Bu çözümleri firmaların ihtiyaç düzeylerine göre geliştirip, sorunlar tam çözüme ulaşıncaya kadar kesintisiz hizmet  vermek ana hedefimizdir.
Hedefimiz;
Amacımız;
Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak amacımız; küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara, üretim ve ticari faaliyetlerinde destek olmak, araştırma geliştirme, yazılım, donanım ve altyapı faaliyetlerinde bulunarak firmalara  iş hayatlarındaki problemleri çözüme kavuşturmak maksadıyla bilişim çözümleri üretmek, elektronik ürünler tasarlamak, kurmak ve süreklilik içinde işletmektir.

Firmalara, değişime  adaptasyon ve kurumsallaşma süreçlerinde destek olmak, sorunlara mantıklı, pratik ve uygun fiyatlarla çözümler sunmak Pera Yazılım'ın en büyük amaçlarındandır.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık