HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Web Tasarım Çözümleri
Ticaret ya da tanıtım ile meşgul olan kişi ya da firmalar için web sitesi, kişi ya da firmanın dijital yüzüdür. Zamanın ve hızın çok önem arz ettiği günümüzde, birçok işletme firma tanıtımlarını, ürün ya da hizmet tanıtımlarını web sitesi üzerinden gerçekleştirmekte ve müşteri taleplerine karşılık vermektedirler.

Web sitesi, işletme için yeni bir şube açmakla eşdeğerdedir, dolayısıyla üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Yeni oluşturulan kanunlar ile birlikte her ne kadar her ticari işletmenin sitesi olma zorunluluğu getirilmişse de, sürece daha profesyonel yaklaşmak müşteri kazanımı açısından önemli bir rola sahiptir.
Web sitesi tasarlanırken işletmelerin göz ardı ettiği en önemli konu, site tasarımlarının hazır olmasıdır. Hazır bir şablon üzerine görsel/yazı eklemesi yapılarak yapılandırılmış bir web sitesi, firma/ürün/hizmet profilini iyi yansıtamadığı  gibi, özgün bir tasarıma sahip olmaması nedeniyle dikkat çekme noktasında profesyonel bir desteği olmamaktadır.

Teknolojinin hızla iletlediği ve birçok detayın dijital boyuta taşındığı iş hayatında, web siteleri iletişim bilgisi için ulaşılan anlık bir sayfa tanımından çıkmış, adeta işletmenin yeni bir yüzü haline gelmiştir. Bundan dolayı, nasıl ki ürün / hizmet pazarlaması esnasında işletmenizin özgünlüğü ve farklılığı üzerinde duruyorsanız, web siteniz tasarlanırken de işletme / ürün / hizmet  profilinizi çok iyi oluşturmanız gerekmektedir.
Hazır Şablon Web Sitesi ile Özel Tasarım Web Sitesi Arasındaki Farklar Nelerdir?
Web Tasarımınız Özel Olsun, Sektörünüzde Ayrıcalıklı Olun!
Hazır bir şablon üzerine web sitesi yapılandırmak, zaman ve maliyet açısından düşük değerde tamamlanmasına karşın birçok konuda hizmet alanı kısıtlamaktadır. Buna karşın müşteriye özel tasarlanmış bir web sitesi, isteklerin tamamının sisteme entegre edilmesinin önünü açmaktadır.

Hazır bir şablon kullanılan web sitesi yapılandırması, size özel tasarlanmış bir çalışma olmadığından dolayı internet üzerinde yüzlerce kopyasını görebilirsiniz, özgün değildir. Özel tasarlanmış bir web sitesi, MÜŞTERİYE ÖZEL bir tasarım olup başka bir yerde aynı tasarımı görme riski sıfırdır.

Hazır bir şablon kullanılan bir web sitesi yapılandırması; renk, menü, dizilim, dizayn, web sayfa sayısı gibi konularda sınırlayıcıdır. Dolayısıyla tam olarak istenilen hizmete karşılık veremezler. Özel tasarlnamış bir web sitesine planlanan alt yapı dahilinde istenilen tüm renk, menü, dizilim, dizayn ve sayfa sayısı revizeleri sıkıntı çıkarmadan yapılabilmektedir.

Hazır bir şablon kullanılan web sitesi, ileriye yönelik gerçekleştirilen site geliştirme süreçlerine tam olarak karşılık veremezler dolayısıyla ileride yeni bir site yaptırma ihtiyacını doğurur bu da maliyeti yükseltir. Özel tasarlanmış bir web sitesi, planlanan alt yapı dahilinde istenilen zamanda istenilen yönde geliştirilebilir müsaitlikte yapılandırılmaktadır.

Ayrıca istenilen web yazılım uygulamaları da siteye entegre edilerek web üzerinden her türlü taleplerinizi karşılayabilir, düzenleyebilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bununla birlikte, domain, host ve ceo hizmetleri, uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılandırılır.
İşleyişiniz gibi özgün bir tasarım ile dijital yüzünüzü oluşturmak, güçlendirmek ya da iyileştirmek için Pera Yazılım ve Danışmanlık her zamand değerli müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Web sitenizi, web ve masaüstü yazılımlar ile entegre ederek sisteminizi profesyonel bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Web Tasarım Çözümleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve projeniz hakkında bilgilendirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık