Tel: 0216 442 27 09

Alüminyum Kap, Karton Kapak,Folyo, OPP, Plastik Planlama ve Üretim Yönetimi

Ambalaj sektöründe üretim gerçekleştiren firmaların üretim ve stoklarının barkod teknolojisi ile takibini gerçekleştiren yazılım, firmanın iş yükünü hafifletmek ve kontrolünü en süt seviyeye çıkarmak için projelendirlmiştir.

Alüminyum kap, alüminyum folyo, alüminyum kapak, pvc streç, plastik (çatal, kaşık, bıçak vb.) üretimlerini gerçekleştiren işletmelerin kullanımına özel yapılandırılmış yazılım ile tüm işleyişinizi kontrol altına alarak güvenli ve kontrollü bir yapıya ulaşabilirsiniz.

Gıda tüketimine uygun üretim yapan işletmelerin kalite standartları gereği BRC lop ve ISO 22000 kontrollerini sorunsuz bir şekilde geçmelerine yardımcı olur. Ham maddelerin mamül olarak çıkış sürecinde minimum ölçüde fire verilip maksimum verim alınması sağlanır.Üretim hattı, personel performansı, sevkiyat ve stok takibini standartlara uygun, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yapılmasında büyük kolaylık sağlanır. Ham madde alış ve mamül satış sürecindeki siparişleri ayrı ayrı kontrol altına alınmasına ve sürecin planlanmasına uygun olarak barkod teknolojisi yapısında oluşturulmuştur.


Firmanızın İş Yükünüzü Azaltırken, Kalitenizi Arttırın...Genel Özellikler


✔ Sınırsız kullanıcı oluşturulabilir.
✔ Otomatik güncelleme sistemi ile program güncellemeleri otomatik olarak yüklenir.
✔ Tüm listelerde Excel'e bilgi göndermeyi destekler.
✔ Kullanıcılar tüm listeleri kendilerine özel düzenlenebilir ve kaydedebilirler.
✔ E-Posta ile bilgilendirme grupları oluşturulabilir ve ilgili gruba otomatik e-posta gönderilebilir.
✔ Birden fazla amaç için farklı ölcüler de sınırsız barkod etiket dizaynı oluşturulabilir.
✔ Kullanıcıların yaptıkları işlemler log kaydı olarak tutulur.
✔ Sistemde Kiosk cihazları kullanılabilir.
✔ Veritabanı olarak Microsoft MSSQL tercih edilmiştir.


Öne Çıkan Özellikler


✔ Mamül, Yarı Mamül, Hammadde ve Malzeme Yönetimi
✔ Sipariş ve Satış Yönetimi
✔ Üretim ve Kalite Yönetimi
✔ Makine Yönetimi
✔ Koli İçi ve Palet Miktar Yönetimi
✔ Bobin ve Karışım Yönetimi
✔ Sektöre Özel Reçete Yönetimi
✔ Geliştirilmiş Kalıp Yönetimi
✔ Geri Dönüşüm Yönetimi
✔ Baskıya ve Müşteriye Özel Stok Yönetimi
✔ Al / Sat Ürün Yönetimi
✔ Satınalma ve Mal Kabul Yönetimi
✔ Sevkiyat ve Paletleme Yönetimi
✔ Firmalar ve Cari Fiyat Yönetimi
✔ Tüm Modüllerde Barkod Teknolojisi Desteği
✔ Gelişmiş Raporlama SeçenekleriModül Detayları


Mamül Yönetimi


Satışını yaptığınız tüm mamüllerinizi tanımlayıp takip edip yönetebileceğiniz, siparişleri, stok ihtiyaçlarını ve depo bakiyelerini takip edebileceğiniz, tüm modüller ile tümleşik çalışan yapısı ve sektöre özel tasarımı ile mamül yönetimini masanıza taşır.

Yarı Mamül Yönetimi


Üretimini yaptığınız tüm yarı mamüllerinizi tanımlayıp takip edip yönetebileceğiniz, yarı mamül reçeteleri oluşturabileceğiniz, stok ihtiyaçlarını ve depo bakiyelerini takip edebileceğiniz, tüm modüller ile tümleşik çalışan yapısı ve sektöre özel tasarımı ile yarı mamül yönetimi artık çok kolay.

Hammadde Yönetimi


Üretimde kullanılan hammaddelerinizi tanımlayıp takip edebileceğiniz, satınalmalar oluşturabileceğiniz, stok ihtiyaçlarını ve depo bakiyelerini takip edebileceğiniz, tüm modüller ile tümleşik çalışan yapısı ve sektöre özel tasarımı ile hammadde yönetimini masanıza taşır.

Malzeme Yönetimi


Üretimde kullanılan malzemelerinizi tanımlayıp takip edebileceğiniz, satınalmalar oluşturabileceğiniz, stok ihtiyaçlarını ve depo bakiyelerini takip edebileceğiniz, tüm modüller ile tümleşik çalışan yapısı ve sektöre özel tasarımı ile malzeme yönetimi artık çok kolay.

Sipariş Yönetimi


Müşterilerinizden gelen siparişlerinizi oluşturup firma içinde hızlı bir şekilde tüm bölümlere yaymanıza yardımcı olan sipariş yönetimi ile aynı zamanda otomatik stok ihtiyaç hesaplama yetenekleri ile siparişten sevkiyata kadar bilgi akışını kolaylaştırır ve hataları engeller.

Üretim Yönetimi


İster yarı mamül ister mamül üretimlerini makine ve sipariş bazlı olarak planlayıp yönetebileceğiniz üretim yönetimi ile üretime özel reçeteler yaratabilir, çalışan personellerinizi takip edebilir ve kalite personellerinizi yönetebilirsiniz. Makinelerinize montajlanan pera kioskları ile otomatik koli ve palet etiketlemeleri yapabilirsiniz. Çok yönlü yapısı ile üretim modülü üretim sahasındaki en büyük yardımcınız.

Sevkiyat Yönetimi


İmalatı tamamlanan barkodlu ürünleri paletlemek ve sevketmek için tasarlanan sevkiyat yönetimi ile sevk bekleyen ürünleri yönetebilir, sevk planları yapabilir, sevk firmalarını, araç bilgilerini ve sevkiyat detaylarını takip edebilir, irsaliye ve çeki listeleri basabilirsiniz. Özel barkodlu mobil çözümleri, otomatik plaka tanıma çözümleri sevk aşamasında hataları engeller ve sevk yönetiminizi kontrol altına alır.

Satınalma Yönetimi


Firmanızın satınalma işlemlerinin takibini ve yönetimini sizin belirlediğiniz hiyerarşi düzeni ile yönetebildiğiniz, istek yönetimi ile tam entegre çalışan yapısına ek olarak, satınalmaya yönetik depo bakiye kontrolleri ve satınalma geçmişi yönetimi ile teklif toplama sürecinden, mal kabul sürecine kadar satınalma işlemlerinizi kontrol altına alır.

Geri Dönüşüm Yönetimi


Oluşan çapak ve benzeri geri dönüştürülebilecek hammaddeler için özel olarak geliştirilen Geri Dönüşüm Yönetimi ile tümleşik bir hammadde yönetimi ile tanışın, sahada kantar başında anlık bilgi toplama yeteneği ile hammaddeleriniz kontrol altında.

Depo Sorumlusu Yönetimi


Depo Sorumluları için özel olarak geliştirilmiş olan depo sorumlusu yönetimi sevk yönetimi ile bir bütün olarak çalışır ve depo giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için tasarlanmıştır. Barkod destekli modüller ile depo takibi bir barkod okutma kadar kolay!

Fire Yönetimi


Üretim esnasında veya diğer dış şartlar yüzünden oluşabilecek tüm firelerinizi kayıt altına alabileceğiniz modüldür. Fireler için özel olarak oluşturulan özet ekranları ile fireleriniz kontrol altında.

Firmalar Yönetimi


Satış, satınalma ve sevkiyat gibi firma yönetimi gerektiren süreçlerde firma bilgileri ve yetkilerini yönetebildiğini tüm program modülleri ile tümleşik çalışan yapısı ile firmalarınızı gruplayabileceğiniz ve ihtiyaç durumlarında raporlara kadar uzanan bir yelpazede işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Personel Yönetimi


Üretim, mal kabul, depo ve müşteri ilişkileri gibi personel yönetimi gerektiren süreçlerde personel bilgileri, çalışma detayları ve devam kontrol sistemi (PDKS) gibi personel ihtiyaçları için tüm program modülleri ile tümleşik çalışan yapısı ile personellerinizi gruplayabileceğiniz ve yetkilendirebileceğiniz ihtiyaç durumlarından raporlara kadar uzanan bir yelpazede işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Raporlar


Program işleyişlerinde en önemli süreçlerden bir tanesi olan raporlama süreçlerinde her modülün kendine özgü olarak sektörün ihtiyaçları ve kullandıkları exceller dikkate alınarak geliştirilmiş raporlar modülü ile, satışlar, siparişler, üretim, sevkiyat ve faaliyet raporu gibi bir çok rapora ve sonuçlara hızlı ulaşabileceğiniz, tüm raporlar için oluşturulmuş gelişmiş yazdırma ve dışa aktarım yapısı ile raporlarınızı istediğiniz formatta (word, excel, pdf...) saklayabilir veya e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Genel Ayarlar


Sistemi kontrol altında tutmak ve işleyiş kurallarını belirlemek için kullandığımız ayarlar modülü ile genel ayarın yanı sıra; tanımlamalar ve araçlar, e-posta İle bilgilendirme, kullanıcı yönetimi, bölüm tanımları,depo tanımları, döviz tanımları, barkod yazıcı tanımları gibi bir çok modül ile sistemin çalışma standarlarını belirler.

Kullanıcıya Özel


İş yönetim süreçlerinde karşınıza çıkan insana dayalı unutma, yanlış anlaşılma, iş takibini yapamama gibi süreçlerde kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan kullanıcıya özel modülü ile personellerinizin birbirleri arasında, görev ve mesaj gönderimleri yapabilmeleri, gönderilen görevlerin takibini yapabilecekleri ve iş planlarını kendilerine özel ajandalar ile yapmalarını sağlayan, kullanıcılarınıza özel yetkiler verebildiğiniz bir modüldür.

Deneyimle, Karar Ver ve Başla Bizlerden demo, online sunum veya yerinde sunum talebinde bulunabilirsiniz. Kararınızı verdiğinizde, Pera Yazılım bir müşteri temsilcisi görevlendirerek kurulum sürecinizi başlatıyor ve size destek veriyor olacaktır.

Alüminyum Kap Kapak Folyo Üretim, Planlama Yönetimi ve İş Akış Yönetimi, Üretim Yönetimi ve Sevkiyat Çözümleri konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.

Üretim planlamanın ve üretim takip yazılımının komplike bir süreç olduğunun farkında olarak yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz.

Üretim sahasında aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

Yazılım için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

Üretimin kontrol altına alınması esnasında yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların sisteme adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.