HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Restoran Otomasyon Sistem Çözümleri
Sistem dahilinde adisyon, mutfak iletişimi, hesap açma, hesabı işleme ve kapama işlemleri anlık olarak gerçekleştirilir ve anlık raporlamaların alınmasını sağlar. Sisteme el terminallerinden mutfak tipi yazıcılara, kasada bulunan dokunmatik ekranlara kadar birçok ürün çeşidi entegre edilebilir. Kaliteli bir hizmet anlayışı için gerekli olan tüm yapılandırmalar Pera Yazılım ve Danışmanlık tarafından sisteme dahil edilebilmektedir.
Restoran otomasyon sistemleri, tüm cafe, bar, restoran, sosyal tesis, pastane gibi yemek hizmeti veren işletmeler için yapılandırılmış çözümlerdir.

Müşteri memnuniyetinin en üst sırada olduğu bu tip işletmelerde; hız, doğru sipariş, eksiksiz hizmet ve zamanlama önem arz etmektedir.

Sirkülasyonun çok yoğun olduğu işletmekerde kalite ve iyi hizmet doğru orantılı olarak maddi kazanç ve müşteri memnuniyeti getirmektedir.
Restoran Otomasyon Sistem Çözümleri ile;
» Tüm satışlarınızı kasiyer veya garsonlar aracılığı ile yaparsınız. Garsonlarda bulunacak olan el terminalleri ve kasanızda bulanacak dokunmatik ekran, program ile eş zamanlı çalışır ve tahsilat bilgisini anında ana bilgisayar ve kasaya iletir.

» Adisyonunun tamamını ya da bir bölümünü ikram olarak gösterebilirsiniz.

» Eksik ya da ilave malzemeli siparişler almanızı ve fiyat hesaplamasını kolayca yapmanızı sağlar.

» İşletmenize özel menüler oluşturmanızı sağlar ve böylelikle menü satışlarınızda zamandan kazanmış olursunuz.

» Farklı tarih ve saat dilimleri içerisinde belirlediğiniz kampanya fiyatlarını otomatik görebilirsiniz.

» Sipariş gönderme esnasında müşterinin notunu ve şikayetini anında yetkili departmanlara (mutfak, sorumlu kişi vb.) gönderebilirsiniz.

» Siparişlerde iade, ilave ve eskiltme, değişiklik yapma özelliği ile tüm değişiklikleri anında mutfağa ve kasaya göndermiş olursunuz.
Restoran otomasyon sistemleri, mevcut bir yazılım ile yapılandırılacağı gibi aynı zamanda işletmeye özel olarak da yazılabilir. Birden fazla şube yönetiminin de aktif olarak gerçekleşebileceği yazılımlara ve işletmeye en uygun cihaz çözümleri ile sisteminizi profesyonel bir şekilde planlayabilir ve etkin olumu sonuçlar alabilirsiniz.
Restoran Sistemi Dahilinde İnceleyebileceğiniz Çözümleden Bazıları:
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık