Tel: 0216 442 27 09

Restoran Takip Sistemi

Restoran Otomasyon Sistem Çözümleri

Restoran otomasyon sistemleri, tüm cafe, bar, restoran, sosyal tesis, pastane gibi yemek hizmeti veren işletmeler için yapılandırılmış çözümlerdir.

Restoran içinde siparişin hızlı ve doğru bir şekilde müşteriden alınması, mutfağa iletilmesi ve ödemenin kasaya iletilmesi kurgusunu etkin bir şekilde yöneten, barkod ve/veya rfid teknolojisi ile entegre bir yazılım türüdür.

Müşteri memnuniyetinin en üst sırada olduğu bu tip işletmelerde; hız, doğru sipariş, eksiksiz hizmet ve zamanlama önem arz etmektedir.

Sirkülasyonun çok yoğun olduğu işletmekerde kalite ve iyi hizmet doğru orantılı olarak maddi kazanç ve müşteri memnuniyeti getirmektedir.

Sistem dahilinde adisyon, mutfak iletişimi, hesap açma, hesabı işleme ve kapama işlemleri anlık olarak gerçekleştirilir ve anlık raporlamaların alınmasını sağlar.

Sisteme el terminallerinden mutfak tipi yazıcılara, kasada bulunan dokunmatik ekranlara kadar birçok ürün çeşidi entegre edilebilir. Kaliteli bir hizmet anlayışı için gerekli olan tüm yapılandırmalar Pera Yazılım ve Danışmanlık tarafından sisteme dahil edilebilmektedir.Restoran Otomasyon Sistem Çözümleri ile;


 • Tüm satışlarınızı kasiyer veya garsonlar aracılığı ile yaparsınız. Garsonlarda bulunacak olan el terminalleri ve kasanızda bulanacak dokunmatik ekran, program ile eş zamanlı çalışır ve tahsilat bilgisini anında ana bilgisayar ve kasaya iletir.
 • Adisyonunun tamamını ya da bir bölümünü ikram olarak gösterebilirsiniz.
 • Eksik ya da ilave malzemeli siparişler almanızı ve fiyat hesaplamasını kolayca yapmanızı sağlar.
 • İşletmenize özel menüler oluşturmanızı sağlar ve böylelikle menü satışlarınızda zamandan kazanmış olursunuz.
 • Farklı tarih ve saat dilimleri içerisinde belirlediğiniz kampanya fiyatlarını otomatik görebilirsiniz.
 • Sipariş gönderme esnasında müşterinin notunu ve şikayetini anında yetkili departmanlara (mutfak, sorumlu kişi vb.) gönderebilirsiniz.
 • Siparişlerde iade, ilave ve eskiltme, değişiklik yapma özelliği ile tüm değişiklikleri anında mutfağa ve kasaya göndermiş olursunuz.
 • Perakende Satış Çözümleri; mağaza, market gibi son kullanıcıya hizmet eden ve zamanın çok iyi yönetilmesi gereken sektörlerde müşteri ve ürün sirkülasyonunun etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.

  Mağaza, Market gibi Perakende Satış Çözümleri konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.
  Mağaza, Market gibi Perakende Satış Çözümleri yazılımlarının komplike bir süreç olduğunun farkında olarak yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz.
  İşletme sahasında aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

  Yazılım için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

  Üretimin kontrol altına alınması esnasında yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların sisteme adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.