Tel: 0216 442 27 09

Sektörel Yazılım Çözümlerimiz

Sektörel Yazılım Çözümlerimiz

Fiber Beton Prekast Sipariş Üretim Sevkiyat ve Montaj Yönetimi Yazılım Çözümleri

Fiber Beton, Prekast, GRC, GRG, GRP imalatı yapan firmaların sektörel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş, barkod teknolojisi ile güçlendirilmiş, tüm proje süreçlerinde hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönetici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, sipariş, kalıphane, karkas (frame), satınalma, uygunsuzluk, sevk, montaj, stok ve depo yönetimi gibi süreçlere sektöre özel çözümler sunan bir yazılımdır. .

Çelik Konstrüksiyon Üretim Sevkiyat ve Montaj Yönetimi Yazılım Çözümleri

Çelik yapı imalatı yapan firmaların sektörel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş,barkod teknolojisi ile güçlendirilmiş, tüm proje süreçlerinde hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönetici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, kalite, satınalma, izlenebilirlilik, stok ve depo yönetimi gibi süreçlere sektöre özel çözümler sunan bir yazılımdır.

Plastik Ürünleri Sipariş Üretim ve Sevkiyat Yönetimi Yazılım Çözümleri

Plastik ürün üretimi yapan firmaların sektörel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş, barkod teknolojisi ile güçlendirilmiş, tüm sipariş süreçlerinde hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönetici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, üretim, kalıp, makine takip, satınalma, stok, fire, geri dönüşüm ve depo yönetimi gibi süreçlere sektöre özel çözümler sunan bir yazılımdır.

Kartela ve Numune Takip Yönetimi Yazılım Çözümleri

Kartela takip sistemi; kartela ile satış hizmetinde bulunan firmaların talepleri göz önüne alınarak oluşturulmuş, barkodlu ürün takibi yapabilen, müşteri ilişkilerinizi yönetebildiğiniz, internetin olduğu her yerde işlemlerinize devam edebileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Çamaşırhane Yönetimi ve Ürün Takip Yönetimi Yazılım Çözümleri

Endüstriyel çamaşırhanelerin sorunsuz bir şekilde hizmet kalitesinden ödün vermeden işleyişlerinin takibini gerçekleştirmektir. Yazılım manuel çamaşır giriş - çıkış takibi yanında RFID teknolojisi ve destekleyici barkod teknolojisi alt yapısı ile hizmet vermektedir.

Asansör Üretimi Takip ve Sevkiyat Yönetimi Yazılım Çözümleri

Asansör imalatı gerçekleştiren işletmeler, sipariş bazlı olarak yapılandırdıkları üretim ve planlamanın etkin bir şekilde yönetilmesi ve hata payının minimuma indirilmesi için Asansör Üretim ve Planlama Yönetimi programını verimli bir şekilde kullanabilirler.

Alüminyum Kap Kapak Folyo Üretim Sipariş ve Sevkiyat Yönetimi Yazılım Çözümleri

Alüminyum kap, alüminyum folyo, alüminyum kapak, pvc streç, plastik (çatal, kaşık, bıçak vb.) üretimlerini gerçekleştiren işletmelerin kullanımına özel yapılandırılmış yazılım ile tüm işleyişinizi kontrol altına alarak güvenli ve kontrollü bir yapıya ulaşabilirsiniz.

OfisBOX İşletme Yönetimi

Küçük ve orta işletmelerin barkod destekli depo ve stok takibi yapabilecekleri, cari ve kasa yönetimlerini ön muhasebe kapsamında tutatabilecekleri, kullanıcı dostu arayüzü ile hızlı öğrenime olanak veren komplike bir ticari işletme asistanıdır.

Sektörel yazılım çözümlerimiz, sektörlerin kurgusuna özel olarak yapılandırılır ve sektörün/işletmenin gelişim süreciyle entegre bir şekilde gelişerek şirket verimliliğinde sürdürülebilirlik sağlar.

Sektörel yazılım çözümleri ilgili sektöre ait işletmelerin temel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Departmanlar arası sağlıklı veri akışının düzenlenmesi, üretimin, deponun, satınalmaların ve sevkiyatın kontrol altına alınması dolayısıyla işletmelerin yüksek verimle performans göstermesine yardımcı olmaktadır.

Sektöre özel geliştirilen yazılım projeleri, işletmelerin tam olarak ne istediğine yanıt vermektedir.

İşletme kurgusu ile birebir uyumlu yapılandırıldıkları için işletmenin yazılıma değil, geliştirilen yazılımın işletmeye uyum sağlaması hedeflenir.

Sektörel yazılım çözümlerimiz arasında fiber beton, çelik, plastik, kartela, çamaşırhane, asansör, alüminyum kap/kapak üretimi yapan sektörlere özel kurgulanmış projeler bulunmaktadır.