Tel: 0216 442 27 09

Otomasyon Çözümlerimiz

Otomasyon Çözümlerimiz

Üretim Takip Sistemi

Üretim sürecinin karmaşasınından kurtulmak, üretim kapasitesini ve görevli personeli doğru kullanmak, müşterilerden gelen siparişleri üretim departmanına sağlıklı bir şekilde iletmek ve siparişin tamamlanma sürecini aktif takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için üretim planlama ve takip sistemi kullanmaktadırlar.

Üretim Bandı Takip Sistemi

Üretim bantı takibini gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş barkod teknolojisini kullanan ve saniyede tarama hızının normal barkod okuyculara göre çok daha fazla olan endüstriyel tip barkod okuyucuları yardımıyla üretim stok miktarınızı eksiksiz olarak tutabilir, istenilen ürün tpine göre belirlenmiş barkod numaraları sayesinde stoklarınızı gruplayabilir, arka planda raporlamasını kolayca yapabilirsiniz

Depo Takip Sistemi

Stok - Depo Takip Otomasyon Çözümleri Stok takibini kontrol altına almak, stokların depo içindeki düzeni, depo kapasitesi ile orantılı stok yönetimi, depo transferleri noktasında kontrol sistemi geliştirmek için planlanan stok - depo takip otomasyonları potansiyelinizin farkında olarak ticaret yapmanıza imkan tanır.

Geçiş Kontrol Sistemi

Giriş - çıkış kontrollerinin zor olduğu çalışma alanları için tasarlanmış geçiş kontrol sistemleri ile kapalı ya da açık alan farkı olmadan tüm giriş - çıkışları kontrol altına alabilirsiniz. Kontrol edilmek istenen fuari kongre, seminer, etkinlik gibi alanlar için kişi olurken, otopark, özel alan girişi gibi yerlerde araç, çiftlik gibi yerlerde hayvan olabilir.

Fabrika Takip Sistemi

Fabrikalar, stok, üretim ve maliyet hacimlerinin yüksek olduğu işletmelerdir. Bunun yanında yönetimin çoğunlukla farklı bir konumda bulunmasından dolayı fabrika ve yönetim arasındaki bağ çok sağlıklı yapılandırılmadır. Fabrikanızda sizden dinleyeceğimiz ve anlık şahit olacağımız sisteminize en uygun kontrol sistem alternatifleri yani kendi kontrol sınırlarını siz belirlersiniz.

Barkod Otomasyon Sistemi

İnsan kaynaklı hataları minimum seviyeye indirmeyi hedeflenen ve diğer takip - izleme teknolojileri arasında en oturmuş ve kullanımı kolay ve maliyeti daha düşük olan Barkod Teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyoruz.

RFID Otomasyon Sistemi

Radyo Frekansı ile tanımlama (Rfid) teknolojisi; hızlı ve etkin kontrol gerektiren kapı, depo, lojistik ve değerli fakat çok miktarda ürün taşımı gerektiren ya da miktar sirkülasyonunun yoğun olduğu durumlarda kullanılabilen temel olarak rfid okuyucu, anteni ve uygun rfid etiketinden oluşan kompleks yapılardır.

Organizasyon Yönetim Sistemi

Organizasyon, her aşamasının dikkat ve özen gösterilerek hazrılanması gereken, kişi memnuniyetinin üst düzey olması gereken komplike bir süreçtir. Organizasyonun içinde bulunan konaklama, transfer, sponsor, dernek, konuşmacı, misafir ve gerekli tüm alanların takibini en uygun olan teknolojiden yardım alarak size sunuyoruz.

Restaurant Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyon sistemleri, tüm cafe, bar, restoran, sosyal tesis, pastane gibi yemek hizmeti veren işletmeler için yapılandırılmış çözümlerdir.M Sirkülasyonun çok yoğun olduğu işletmekerde kalite ve iyi hizmet doğru orantılı olarak maddi kazanç ve müşteri memnuniyeti getirmektedir.

Otomasyon sistemleri işletmenin kurgusuna özel olarak yapılandırılır ve işletmenin gelişim süreciyle entegre bir şekilde gelişerek şirket verimliliğinde sürdürülebilirlik sağlar.

Otomasyon çözümleri işletmelerin temel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Departmanlar arası sağlıklı veri akışının düzenlenmesi, kurum içi iletişimin en yüksek seviyede oluşması dolayısıyla işletmelerin yüksek verimle performans göstermesine yardımcı olmaktadır.

Firmaya özel geliştirilen yazılım projeleri, işletmenin tam olarak ne istediğine yanıt vermektedir.

İşletme kurgusu ile birebir uyumlu yapılandırıldıkları için işletmenin yazılıma değil, geliştirilen yazılımın işletmeye uyum sağlaması hedeflenir.

Özel yazılım çözümlerimiz arasında özel masaüstü yazılımları, özel mobil yazılımlar, özel web yazılımları, özel pda yazılımları, özel kiosk ve bilgilendirme ekranı yazılımları bulunmaktadır.