Neden Pera Yazılım?
Temel prensiplerimiz gereği; Sisteminizin çalıştığına ve sistem kullanım eğitimlerinin yeterli olduğuna biz değil siz karar verirsiniz.

Proje sorumlumuz ve teknik destek elemanımız karar verme aşamanız boyunca size yerinde, telefon ile ve uzaktan erişim desteği ile gerekli her türlü yardımı sağlarlar.  Her müşterimize, firmamız tarafından proje sorumlusu ve teknik sorumlusu atanır.

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak firmamız yeniliklere açıktır. Özel yazılımlarımızın ve mevcut paket programlarınızın geliştirilmesine yönelik tüm müşterilerimizin öneri ve görüşleri bizim için değerlidir ve sistemin yapısını aksatmayacak tüm düzenlemeler size özel çözümler ile gerçekleştirilir. Paket programlarımız da dahil olmak üzere tüm yazılımlarımız kendi ürünümüzdür.

Pera Yazılım, ihtiyacınıza yönelik çözüm arayışı aşamasında sizlere danışmanlık hizmeti vererek en doğru çözümü seçmeniz konusunda detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Öncelikli hedefimiz referanslarımızdır, dolayısıyla müşteri memnuniyeti ve ileriye yönelik yeni çözüm talepleri firmamız için çok önemlidir.

Bilişim alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ve proje danışmanlarımız ile firma içi çözüm bekleyen her türlü handikapın kolaylıkla üzerinden gelebilirsiniz.

Üretim gerçekleştiren bir firma ile sadece ürün satımı gerçekleştiren firma arasında büyük fark vardır. Kendi argesini kullanarak ve tüm yazılımı kendi bünyesinde yapılandıran Pera Yazılım, gerçekleştirdiği otomasyon, özel yazılım ve paket program projelerinin desteğini sorunsuz bir şekilde vermekte olup, müşteri taleplerini önemle ciddiye almaktadır.

Müşterilerimizin hazır yazılımlarımızı satın alması halinde dahi program işlevselliği konusunda yarar sağlayan bir çok isteği memnuniyetle  yerine getirmektedir.
HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık