Tel: 0216 442 27 09

Özel Web Yazılım Sistemleri

Web tabanlı yazılım çözümlerimiz ile dünyanın her yerinden kişisel bir bilgisayara gereksinim olmadan veri yönetiminizi gerçekleştirin.

İşleyişinizi kolaylaştııcı fonksiyonlarla yapılandırılacak web tabanlı yazılımlar ile mekan / bilgisayar bağımsız olarak internet olan her yerden sisteminize erişim sağlayabilir, işlerinizi yönetebilirsiniz.

Size özel planlanacak ve yapılandırılacak, tam ihtiyaç analizinize uygun olarak işleyişinize verim getirecek web yazılımları ile bir tık öndesiniz.

Özel web yazılım çözümleri ile ihtiyacınıza yönelik talep etmiş olduğunuz tüm süreçler internet ortamı üzerinden bulut teknolojisi kullanılarak yapılandırılır ve dünyanın neresinde olursanız olun, yetkilendirdiğiniz personelleriniz ve siz sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Sahada satış yapan ve sipariş toplayan saha satış personelleriniz olabileceği gibi, dünyada katılım gerçekleştirdiğiniz fuarlarda müşteri ilişkilerinizi ve sipariş yönetiminizi gerçekleştirebileceğiniz alanlar ya da ofis dışında, evden, yoldan vb. ulaşım sağlamak istediğiniz her noktadan verilerinize anlık erişim sağlayabilirsiniz.

Teknolojinin getirdiği yeniliklerin başında gelen Html 5 teknolojisi ile masaüstü uygulamalarınızın yerini web tabanlı yazılımlar alıyor. Web tabanlı yazılımlar sayesinde birçok avantajınız olacak ve hizmet kaliteniz ve bilgi akışınız çok daha sağlıklı bir hale gelecektir.

Web tabanlı yazılımlar, doğası gereği online bir sunucu ihtiyacını beraberinde getirirler. İnternet üzerinden yayım yapabilen sunuculara sahip firmalar ya da kiralık sanal sunucuları olan firmalar, bu ihtiyacı kendi bünyelerinde karşılayabildiği gibi bu hizmeti Pera Yazılım ve Danışmanlık aracılığıyla da temin edilebilmektedir.

Özel Web Yazılım Çözümleri , geleneksel iş modellerini değiştirerek aşağıda sıralanan birçok faydayı sağlayacaktır:


 • Dünyanın neresinde olursanız olun, mekan farketmeden, internetinizin olması halinde sisteme çok kolay giriş yapabilirsiniz.
 • Yazılım web üzerinden gerçekleşeceği için istediğiniz bilgisayardan ağ adres adı girerek sisteme erişim sağlayabilirsiniz, dolayısıyla bilgisayar bağımsız işleyişinizi sürdürebilirsiniz.
 • Ağırlıklı olarak sahada çalışanların süreçleri hakkında anlık bilgi sahibi olmak ve işleyişi hızlandırmak adına web tabanlı bir yazılım ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz.
 • Müşterilerinizin taleplerine anlık olarak karşılık vermeniz ile müşteri memnuniyetinizi ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.
 • Kapalı sisteminize entegre olarak yapılandırılan özel web yazılım çözümleri ile sisteminizin sahadaki personellerin erişmek istediği verileri görmesine ve talep etmiş olduğunuz verileri sahadan toplamalarına izin verebilirsiniz. Böylelikle sahadan anlık veri akışını sağlayarak çok daha sağlıklı bir satış/sipariş/ziyaret kanalı geliştiribilirsiniz.
 • Müşterileriniz için oluşturulmasını talep ettiğiniz müşteri panelleri aracılığı ile işleyişinizde müşterilerin takibini gerçekleştirmek istediğiniz ürün/hizmet takibine yönelik sistemler geliştirilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle müşteri memuniyetini hizmet/ürün alım sonrası da üst seviyeye çıkarmış olursunuz.
 • Yeni hizmet ve iş modellerinin geliştirilmesi
 • Çok Ortaklı, Bayi Odaklı İşletmeler için Özel Web Yazılım Çözümlerinin Önemi

  Son dönemlerde gelişen teknoloji ve işletmelerin global ataklarının çoğalması nedeni ile çok ortaklı, bayi kanalı ile hizmet veren, iller, ülkeler arası işletmelerin bağ kurduğu kuruluşlarda verilerin ortak alan üzerinden izlenmesi, işlenmesi ve değerlendirmesi daha da önem arz etmeye başlamıştır.

  Fuarlara Katılan İşletmeler için Özel Web Yazılım Çözümlerinin Önemi

  Ürün tanıtımları için fuarlara katılım oranı hızla artmaktadır. Fuarlarda edinilen potansiyel müşteriler ve sipariş alınan müşterilerin merkez bağlantılı olarak sisteme işlenmesi, anlık veri analizi yapılması noktasında da web yazılım çözümleri hızlı, etkin ve verimli çözümler sunmaktadır. Yapılandırılan özel web yazılım çözümleri ile merkeze bağlı bir şekilde stok verileri izlenebilir, müşteri veri tabanı geliştirilebilir, müşteri siparişleri anlık olarak alınıp merkeze iletilerek anlık hizmet verilebilir.

  Saha Satışı, Saha Ziyareti Gerçekleştiren İşletmeler için Özel Web Yazılım Çözümlerinin Önemi

  Tanımlama sistemlerinin kullanıcılara ve endüstriler içindeki profesyonellere sunduğu en büyük olanak ve avantaj, çeşitliliğin yanı sıra, ürünlerin, objelerin ya da proseslerin (üretim, stoklama, satış, istifleme, paketleme, sevkiyat vs) daha rahat takip edilebilmesi, izlenebilmesi ve daha net verilerin toplanabilmesidir. Bir üretim tesisinde bir ürünün ne zaman üretildiği, hangi aşamalardan geçtiği, ne zaman sevk edildiği, ambara ne zaman atıldığını, o ürünün o an nerede olduğu gibi her türlü bilginin elde edilmesi mümkün olduğu kadar, örneğin iade gibi işlemlerde geriye dönük izleme de yapılabilmektedir. Tüm bu izlenebilirliklerde, kısa zamanda ve kısa yoldan ‘doğru bilgiye’ ulaşılabilmektedir. Ürünün üzerinde ne tür bir kimliklendirme işareti olursa olsun, ne tür bir sistem ile izleniyor olursa olunsun, her hal ve koşulda yapılan ve varılan netice ortaktır. O da, sağlam, doğru, hatasız ve kesintisiz bilgiye ulaşmak. “Auto-ID” veya “tanımlama sistemleri” dediğimiz tüm bu sistem ve cihazlar, tamamı ile sektör bağımsız ve tamamen sistem odaklı uygulamaları da beraberinde getirmektedir.

  Özel Web Yazılım çözümleri, giderek globalleşen dünyada verilere her yerden anında erişim sağlamak adına firmalar tarafından tercih edilmektedir.

  Özel Web Yazılım çözümlerimiz konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.
  Özel Web yazılımlarının komplike bir süreç olduğunun farkında olarak yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz.
  İşletme sahasında aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

  Yazılım için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

  Üretimin kontrol altına alınması esnasında yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların sisteme adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.