Tel: 0216 442 27 09

Özel Yazılım Çözümleri

Firmanıza özel yazılım çözümleri ile tanışmanın zamanı geldi! Kendi kurgunuza özel, sizin için yapılandırılmış özel yazılım çözümleri ile kontrol artık sizde!

Özel Yazılım, bir işleyişin sitematik ve standartlara uygun olarak sağlıklı bir şekilde çalışması noktasında ihtiyaç olmaktadır.

Karmaşık süreçleri planlı bir şekilde yönetme, yoğun iş süreçlerinde zamandan tasarruf etme, veri kaybının önüne geçme, sağlıklı veri analizi, güvenilir raporlamalar ve kaliteli hizmet için birçok kurum özel yazılımı tercih etmektedir.

Aynı sektörde olmasına rağmen her kurumun kendine özgü bir işleyişi ve iş prosesleri vardır. Ticari ve uygulama yönünde zamanla artış göstererek işleyiş alışkanlığı kazanan bir işletmenin genel olarak hazırlanmış bir paket programdan alacağı performans ile kendisi için özel geliştirilen ve tam ihtiyacına yanıt veren özel yazılımdan alacağı performans arasında çok büyük fark vardır.

Bir özel yazılım projesine başlarken iyi bir planlamanın yapılmaması, iş akışının doğru analiz edilememesi, proje algoritmasının yetersiz olması ve projenin geleceğe yönelik gelişimini öngörememek projenin başarısız olmasına sebep olur.

Yazılım projelerinin öngörülen teslim tarihleri ve zamanında yetiştirme, yazılım uygulamasını geliştirme maliyeti ve gereksinim duyulan kaynakları aşmaması, yazılımın teslimindeki kaliteli ve güvenilirlik düzeyi, yazılımın işleyişindeki

öğrenme ve kullanım kolaylığı, Problem olduğunda müşteri desteği ve hizmet seviyesi, Uygulamanın olgunluk kazanması sırasında değişiklik ve sürdürülebilirlik kolaylığı gibi niteliklerini barındıran bir proje başarılı bir proje sayılmaktadır. Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak hayata geçirmek amaçlı başladığımız tüm projelerimizi başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın özgüveni içinde özel yazılım projelerinizi hayata geçirmeyi teklif ediyoruz.

Teminatımız, referanslarımız olup istediğiniz zaman müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz projeleri yerlerinde inceleyip müşterilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birçok özel yazılım projesini bünyesinde hayata geçiren firmamız, istenilen sistem konusunda profesyonel tecübesi ve sınırsız donanım programlama, sınırsız platform programlama ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanında bulunmaktadır.


Özel Yazılım Nedir?

Firmanızın ihtiyaçları ve beklendirileri doğrultusunda yazılan, size özel kullanım kolaylığı içeren, istediğiniz grafik, arayüz ve özelliklere sahip Size Özel Yazılım fırsatını kaçırmayın!

Özel Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.

Bir başka deyişle, var olan bir problemi çözmek amacıyla bilgisayar dili kullanılarak oluşturulmuş anlamlı anlatımlar bütünüdür.Özel Yazılım birçok programlama dili kullanılarak yapılabilir. Burada önemli olan nokta, yapılacak olan özel yazılımın hangi amaçla ve nasıl veriler kullanılarak yapılacağıdır. Bununla birlikte yazılımın hangi platformda kullanılacağı da yazılım dilinde önem arz etmektedir.

Birçok yazılım, sabit platformlarda çalışmakla birlikte talep edilen özel yazılımın hangi platformlarda çalışılması isteniyorsa öncelikle belirlenmesi gerekmektedir.

Ayrıca her yazılımın çalışmak için gereksinim duyduğu farklı donanım özellikleri olabilir ve bu donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda bu tarz yazılımı çalıştırmak mümkün olmayabilir.


Neden Özel Yazılım?

Mevcut paket programlar, sektöre ve işleyişe özel yapılmayıp, herkesin kullanabileceği temel ticaret anlayışına göre düzenlenmiştir. Paket programlar, müşterinin ticari alışkanlıklarını kendi sistemine uymasını mecburi kılarlar.

Özel yazılım ile kullanıcının ticari alışkanlıklarını değiştirmeden sistemin kullanılması sağlanır. Kendi logonuz, iş detaylarınız, kısaca işleyişiniz programa tamamen adapte edilir ve size özel yazılımı kullanmak çok kolay hale getirilmiş olur.

Zamandan, ekonomiden, kullanım kolaylığından, iş yükünden tasarruf etmenizin en pratik yolu Özel Yazılımdır.


Özel Yazılıma Neden İhtiyaç Duyulur?

Firmalar, komplike işlerini düzene oturtmak, zamandan kazanmak, iş yükünden tasarruf etmek, kar sağlamak, süreçlerini planlamak için teknolojiden faydalanmak için özel yazılıma ihtiyaç duyarlar.

İşletmeye getirilen düzen, planlama sayesinde verimin artmasını sağlar. İnsan kaynaklı hataları minimize edilmesi, ekonomik yönden kazanç getirirken kalitenin ve dolayısıyla müşteri memnuniyetinin artmasına neden olur.


Özel Yazılımın Avantajları Nelerdir?

 • Limitlerinin, hayal gücü ile sınırlı olması özel yazılımın en büyük avantajıdır.
 • Özel yapılandırılması nedeniyle firmanın işleyişine tam uyum sağlar.
 • Paket programlardaki işlev çokluğu ve bilgi kirliliği gibi negatif durumlara önlem alınmış olur.
 • Paket programlara göre fiyat- performans avantajı sağlar.
 • Kuruma özel yazılması nedeniyle, geleceğe yönelik geliştirme avantajı vardır.
 • Etkin ve sürekli destek sağlanır.
 • Paket programların tüm ihtiyaçlara cevap verememesi nedeniyle, geleceğe yönelik maliyet açısından en ekonomik yöntemdir.
 • Geliştirilen özel yazılımın, donanımla entegre olarak otomasyona dönmesine olanak tanır.


 • Özel Yazılım bir firmanın işletme kurgusuna özel olarak yapılandırılır ve işletmenin gelişim süreciyle entegre bir şekilde gelişerek şirket verimliliğinde sürdürülebilirlik sağlar.

  Özel yazılım çözümleri işletmelerin temel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

  Departmanlar arası sağlıklı veri akışının düzenlenmesi, kurum içi iletişimin en yüksek seviyede oluşması dolayısıyla işletmelerin yüksek verimle performans göstermesine yardımcı olmaktadır.

  Firmaya özel geliştirilen yazılım projeleri, işletmenin tam olarak ne istediğine yanıt vermektedir.

  İşletme kurgusu ile birebir uyumlu yapılandırıldıkları için işletmenin yazılıma değil, geliştirilen yazılımın işletmeye uyum sağlaması hedeflenir.

  Özel yazılım çözümlerimiz arasında özel masaüstü yazılımları, özel mobil yazılımlar, özel web yazılımları, özel pda yazılımları, özel kiosk ve bilgilendirme ekranı yazılımları bulunmaktadır.