Tel: 0216 442 27 09

Kartela ve Numune Takip Yönetimi

Barkod Destekli Kartela ve Numune Yönetim Sistemi Stok, Firma, Numune Yönetimi, Kartela Yönetimi, Sipariş, Teklif, Maliyetlendirme ve daha fazlası...

Kartela takip sistemi; kartela ile satış hizmetinde bulunan firmaların talepleri göz önüne alınarak oluşturulmuş, barkodlu ürün takibi yapabilen, müşteri ilişkilerinizi yönetebildiğiniz, internetin olduğu her yerde işlemlerinize devam edebileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Pera Kartela, numune ve kartelaların oluşturulma sürecinden müşteriye gönderilme sürecine kadar geniş bir yelpazede personellerinizin iş takibi yapmalarını sağlayacak, iş hatalarını engelleyici birçok modül ile güçlendirilmiştir.

Pera Kartela, tekstil sektörü başta olmak üzere kartela ve numune sirkülasyonu olan işletmelerin kurgusuna özel tasarlanmış olup güçlü alt yapısı ve sektörde deneyimli proje uzmanlarının destekleri ile yazılımı kullanacak olan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmeye müsaittir.

Yeni kullanıcı dostu tasarımı ile üretim, sevkiyat ve montaj kontrolü hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Firmanızın İş Yükünüzü Azaltırken, Kalitenizi Arttırın...
Genel Özellikler


✔ Sınırsız kullanıcı oluşturulabilir.
✔ Otomatik güncelleme sistemi ile program güncellemeleri otomatik olarak yüklenir.
✔ Tüm listelerde Excel'e bilgi göndermeyi destekler.
✔ Kullanıcılar tüm listeleri kendilerine özel düzenlenebilir ve kaydedebilirler.
✔ E-Posta ile bilgilendirme grupları oluşturulabilir ve ilgili gruba otomatik e-posta gönderilebilir.
✔ Birden fazla amaç için farklı ölcüler de sınırsız barkod etiket dizaynı oluşturulabilir.
✔ Kullanıcıların yaptıkları işlemler log kaydı olarak tutulur.
✔ Sistem genelinde Android cihazlar kullanılabilir.
✔ Sistem genelinde Kiosk cihazları kullanılabilir.
✔ Veritabanı olarak Microsoft MSSQL tercih edilmiştir.


Öne Çıkan Özellikler


✔ Tüm Ürün Bilgilerini Özelleştirebilme
✔ Ürün Resimlerini Yükleyebilme
✔ Renk, Desen, Varyant Yönetimi
✔ Tüm Barkod Yazıcılar ile Çalışabilme
✔ Müşteriye Özel Web Paneli Açabilme
✔ Müşteriye Özel Ürün ve Fiyat Oluşturma
✔ Firma ve Yetkili Yönetimi
✔ Numune ve Kartela Talebi Yönetimi
✔ Sipariş Yönetimi
✔ Teklif Yönetimi
✔ Numune ve Kartela Stok Yönetimi
✔ Genel Maliyet Hesaplama
✔ Kumaş Maliyeti Hesaplama
✔ İplik ve Örgü Detayları
✔ Kura Göre Anlık Fiyat Takibi
✔ Komisyon ve İskonto DesteğiModül Detayları


Ürün ve Stok


Ürünlerinizi ve tüm alt ürünlerini tek pencereden yönetebilir, barkodlu stok takibi yapabilir, ürünlerinizi resimleri ile birlikte kaydedebilir, Numune ve Kartela stoğu tutabilir, Anlık fiyat ve maliyet hesabı yapabilirsiniz

Firma ve Yetkililer


Acente, Müşteri veya Tedrikçilerinizi Yetkilileri ile birlikte sisteme tanımlayabilir, onlara özel müşteri web panelleri oluşturabilir, müşterilerinize özel stok grupları, fiyat ve komisyon oranları tanımlayabilirsiniz.

Teklifler


Müşterinize hızlı şekilde fiyat teklifleri oluşturabilir, detaylı teklif durumu takibi yapabilir, tekliflerinizi ister web panel üzerinden ister pdf formatinda müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Siparişler


Gelen siparişleri hızlı şekilde sisteme girebilir, detaylı sipariş durumu takibi yapabilir, siparişlerinizi müşterilerinizden web panel üzerinden sipariş vermelerini sağlayarak bir çok ürün karmaşasından kurtulabilirsiniz.

Numune ve Kartela Talepleri


Müşterilerinizin Numune ve Kartela taleplerini yönetin, detaylı talep durumlarını takip edin, müşterilerize online kartela gönderin, talepleri müşterilerinizden web panel üzerinden talep etmelerini sağlayarak müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Kartela Oluşturma


Oluşturduğunuz kartelalar için barkod basabilenizi sağlar, yapılan oluşturma ve müşteriye kartela gönderme işlemlerini kayıt altına almanızı sağlar, anlık kartela stoğu verebilir. bir kartelada birden fazla ürün olan firmalar için de sorunsuz işleyiş sağlar.

Müşteri Web Paneli


Müşterileriniz verdiğiniz yetkilere göre ürünlerinize anlık olarak bakabilir, belirtiğiniz fiyatları otomatik olarak görebilir, siparişleri sistem üzerinden gönderebilir, numune ve kartela talebi gönderebilir ve siz tüm olanları ofisinizden takip edebilirsiniz.

Diğer Modüller


Kullanıcı Yönetimi, Kullanıcı Yetkilendirme, Merkez Bankası Döviz Entegresi, Barkod Yazıcı Yönetimi, Formlar için Baskı Yönetimi, Anlık Excel'e Veri Gönderme, Özelleştirilebilir Liste Yönetimleri ve daha fazlası...
Pera Kartela, Barkod Destekli Kartela ve Numune Yönetim Sistemi hakkında daha fazla bilgi için www.perakartela.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Deneyimle, Karar Ver ve Başla Bizlerden demo, online sunum veya yerinde sunum talebinde bulunabilirsiniz. Kararınızı verdiğinizde, Pera Yazılım bir müşteri temsilcisi görevlendirerek kurulum sürecinizi başlatıyor ve size destek veriyor olacaktır.

Kartela ve Numune Takip Yönetimi, Kartela ve Numune yönetim çözümleri konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.

Numune ve kartela yazılımının komplike bir süreç olduğunun farkında olarak yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz.

Kartela ve numune takibi gerçekleştiren sektörlerde aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

Kartela ve Numune Takip Yazılımı için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

Kartelanın ve numunenin kontrol altına alınması esnasında yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların sisteme adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.