Tel: 0216 442 27 09

Sizlere Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Yerinde Analiz

Pofesyonel kadrosu ile yerinde proje analiz hizmeti verilmekte ve akabinde süreç projelendirilmektedir.

Kapsamlı Proje Teklifi

Sistem analizi ve müşteri talepleri doğrultusunda detaylı yazılım ve donanım projesi oluşturulur.

Proje Danışmanlığı

Yazılım hizmeti yanında kapsamlı bir proje danışmanlığı hizmeti verilmektedir.
Pera Yazılım

İhtiyaca yönelik çözüm üretmek için mutlaka mevcut sistemi yerinde görmek gerekmektedir.

Yerinde yapılan incelemeler, sistem eksiklikleri, aksaklıkları ya da istenilen yeni bir sistem için firmanın kurgusunu görmeden ortaya bir proje çıkarmak ve fiyatlandırma çalışması yapmak imkansızdır.

Sistemleri hızlandırmak, otomasyonu sağlamak, kar ve zararı görmek, stok - depo kontrolü ve sizin sisteminize en uygun özel yazılım çözümü için sizi firmanızda ziyaret ediyoruz.

Şehir dışında bulunan firmalar için öncelikle istenilen proje ve kapsamı konusunda bir form bilgilendirmesi talebinde bulunuyoruz.
Almış olduğumuz ön bilgiler neticesinde ortalama bir maliyet analizi çıkartıyoruz ve ortalama maliyet analizimizin onaylanması durumunda gerekli detaylar üzerinde görüşmek için proje danışmanlarımızı şehir dışına yönlendiriyoruz.İşletmenizi ve çalışma şeklinizi yerinde görüp sisteminiz ile ilgili detaylı bilgi alıp yapılabilecekler hakkında hazırladığımız sunum ve işinizi kolaylatacak teknolojik donanım önerilerimiz ile ilgili bir çalışma yapıyoruz.

Gerekli çalışmayı gerçekleştirirken müşterinin önceliği her zaman bizim önceliğimizdir.

Maliyet / performans öncelikli çalışmalar gerçekleştirebildiğimiz gibi teknoloji / performans öncelikli çalışmalarda da bulunmaktayız.

Gerçekleştirilen toplantılarda yazılım / sistem ile ilgili kurgulanan her adım proje detayında hazırlanır. Sürecin nasıl başlatılacağı, yazılım, kurulum, destek süreleri ve yöntemi projede belirtilir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz proje sunumu ve teklif onayı akabinde projeyi hayata geçirmek için start vermekteyiz.Pera Yazılım
Pera Yazılım
Komplike süreçlerde yazılım modüllere ayrılır ve bu modüllerin birbirine entegresi ile ana program kurgulanır.

Her modül yazılımına başlamadan önce firma ile modül detay toplantıları düzenlenir.

Yazılım dahilinde, müşteri tarafından talep edilmemiş ve gerekliliği olmayan hiçbir buton, veri girişi ve bilgi bulunmaz.

Kontrol tamamen firmanın hakimiyetinde olup, talepler sırasında oluşabilecek handikaplar konusunda yazılıma daha başlanmadan müşteri bilgilendirmesi gerçekleştirilir.

Yazılım sektöründeki başarısız proje oranı düşünüldüğünde, müşterinin en büyük endişesi yapılandırılamayan bir sisteme ödeme yapmış olmaktır. Özel yazılım konusunda, müşterilerin %50'si daha önceden bir yazılım yaptırmış fakat yazılım geliştirilemediği, hataların yoğunluğu, iletişim kuramama gibi sebeplerden ötürü başarısız projelere yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmışlardır.Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak müşterileri memnuniyeti önceliğimizdir. Müşterilerimiz bizden sadece bir yazılım değil, proje danışmanlık hizmeti da alırlar.

Müşteri talebine göre şekillenmek üzere 6 ay, 1 yıl, 2 yılolmak üzere danışmanlık hizmeti dahilinde proje yazılımı gerçekleştirmekteyiz. Bundan dolayı yazılıma başlamadan önce gerekli proje verileri üzerinden, müşteirnin tam istediğinin anlaşıldığına dair onay alınmadan, çift taraflı koruma sağlayan özel yazılım ve lisans sözleşmeleri imzalanmadan ve cuzi bir proje teminatı bedeli almadan yazılım aşamasına geçilmemektedir.

Yapılandırılan özel yazılım, eğer küçük bir proje ise (tek modülden oluşan basit yapılar); yazılım teslimi akabinde, büyük bir proje ise (çoklu modülden oluşan komplike yapılar); her modül tesliminde müşteri onayı akabinde gerekli ödemeyi tahsil ediyoruz.
Böylelikle müşterilerimiz, henüz almamış oldukları bir hizmetin ödemesini iş başında vermemiş olurlar.
Pera Yazılım