HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Asansör Üretim  ve Planlama Yönetimi
Sektörü ne olursa olsun bir işletme için en önemli konulardan biri proje takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek ve sağlıklı bir müşteri hizmeti sunabilmektir.
Projelerin takibi bireysel gerçekleşebileceği gibi, bir müşteriye ait birden fazla projenin hem ayrı ayrı hem de toplam takibini gerçekleştirecek şekilde de planlanabilmektedir.
Proje takibi ile tüm projeleriniz kontrolünüz altında olur ve gerçek kar / zarar analizinizi yapmanıza yardımcı oluri

Sistem İçeriği ve Süreç

Asansör imalatı gerçekleştiren işletmeler, sipariş bazlı olarak yapılandırdıkları üretim ve planlamanın etkin bir şekilde yönetilmesi ve hata payının minimuma indirilmesi için Asansör Üretim ve Planlama Yönetimi programını verimli bir şekilde kullanabilirler.

Sistem,

- Stok & Reçete
- Sipariş
- Projelendirme
- Planlama
- Satınalma
- Tedarikçiden Mal Kabul
- Üretim Takip
- Sevkiyat
- Ayarlar
modüllerinden oluşmaktadır. Tüm modüllerin etkin bir şekilde kullanımı ile yapılandırılmış ve kontrol altına alınmış bir sistem sahibi olunur.

Sistem, yönetim alanında bilgisayar üzerinden, üretim alanında kiosk aracılığı ile sevkiyat, mal kabul gibi alanlarda ise el terminali ile kontrol altına alınarak tam bir otomasyon sağlanmış olur.

Etkin yönetim anlayışı ile oluşturulan sistem dahilinde tüm aşamalar anlık olarak yönetilir, sorgulanabilir ve raporlanabilir fonksiyondadır.

Kullanıcı yetkilendirmeleri sayesinde her kullanıcı kendi sorumlu olduğu departman dahilinde sisteme giriş yapabilir ve veri görüntüleyebilir.

Fonksiyonel reçete yapılandırması ile sağlıklı reçete ağaçları oluşturulmsı sağlanır.

Sipariş yönetimi ile tüm siparişler etkin bir şekilde yönetilir ve proje kartlarının üretime hazır hale gelmesi sağlanır.

Projelendirme işlevi ile tüm siparişler projelendirilir ve üretime hazırlanması için planlama departmanına sevk edilir.

Planlama aşamasında tüm üretim zaman, makine ve rota analizlerine göre planlanarak iş planı şeklinde günlük olarak üretim sahasına aktarılması sağlanır.

Üretim takip modülü ile üretim sahası içinde çalışan personeller barkod teknolojisi ile tüm üretim süreçlerini kontrollü olarak gerçekleştirirler ve yönetimin anlık olarak üretim aşamalarından haberdar olup sipariş süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilirler.

Üretime ait satın almalar, yurt içi ve yurt dışı olarak farklı şekilde takip edilebilir, her departman satın alma talebi oluşturabilir.

mal kabul departmanı, satın alması gerçekleştirilen ürünler için depo giriş işlemleri ve kalite kontrol işlemleri yapılandırılır.

Sevkiyat yönetiminin de tamamlanması ile süreç tamamlanır.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık