HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Münferit Kongre Yönetimi
Organizasyon sektöründe, firmalara münferit kongre hizmeti gerçekleştiren firmalar için yapılandırılmış Münferit Kongre Yönetimi ile, organizasyon taleplerinizi tek bir çatı altında planlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bulut teknolojisi ile yapılandırılmış veritabanı sayesinde, satış danışmanlarının müşteri yanındayken ya da sahadayken anlık talepte bulunabilirler. Danışmanlar tarafından oluşturulan talepler anlık olarak merkeze iletilir ve merkezden gelen fiyatlandırma ile talep hareketlerini raporlayabilir, takip edebilirler.

Münferit Kongre Panel Yönetimi

Münferit Kongre Yönetimi yazılımını etkin bir şekilde kullanabilmek adına gerekli ayarlamaların yapılması, veri tanımlamaları ve talep yönetimi için yapılandırılmıştır.

Süreç, firmaların ve firmalar altında satışı gerçekleştiren kullanıcı tanımlamalarını ve yetkilendirmelerini sisteme işleyerek aktif hale geçer.

Firmalar adına sisteme dahil olan kullanıcılar, kendi yazılımlarından taleplerini oluştururlar ve panel sayesinde yetkililer ilgili taleplere karşı tekliflerini yapılandırıp kullanıcıya iletirler. Kullanıcının onaylaması akabinde onaylanmış talepler adı altında sistemde yönetim tarafından yönetilir.

Adım adım ve işlem bazında onay / talep mantığında işleyen sistem ile münferit talepler anlık olarak yönetilir, onay mekanizması sayesinde işleyiş çok daha kontrollü hale getirilir.

Sınırsız firma ve firma adına talep gerçekleştiren kullanıcılar ve kullanıcıları takip eden firma adına yöneticiler sisteme dahil edlebilir.

Sürecin aşamalara ayrılması ve her aşamanın verilerinin anlık olarak filtrelenerek sorgulanması özelliğiyle etkin raporlamalar alınabilmektedir.

Tekliflerinizin ne kadarının onaylandığı ve ne kadarının iptal edildiği, mevcut iş yoğunluğu ve potansiyel iş gücünü rahatlıkla ana ekran üzerinden analiz edebilir, firma hedefleri etkin bir şekilde planlanabilmektedir.

Talep Gönderimi ve Takibi

Teklif hizmetini veren firmanın kontrolünde açılan firmalar ve firmalar adına satış talebinde bulunan kullanıcıların erişimine açık olan sistem ile kullanıcı, yetkileri dahilinde yeni talep oluşturabilir, gönderdiği taleplerini izleyebilir, talebine karşılık gelen teklifi görüntüleyebilir, satış gerçekleştirdiği teklif kalemlerini onaylayabilir ve genel teklif taleplerini detaylı olarak yönetebilir.

Kullanıcı, yeni talebini müterinin yanında, anlık olarak sisteme girerek verive zaman kaybı oluşmasının önüne geçilir.

Talepler, yönetim tarafından gerçekleştirilen işlemler bazında kullanıcılar nezdinde takip edilir. Bekleyen talepler, onaylanan talepler ve iptal talepler anlık olarak ve pratik bir şekilde ana ekran üzerinden erişilebilir şekilde yapılandırılmıştır.

Taleplere karşılık yönetim tarafından oluşturulan teklifler, kullanıcılar tarafından detaylı olarak görüntülenir ve istenilen teklif kalemleri iptal edebilme opsiyonu ile onaylanır ya da iptal edilir.

Yönetim yetkisinde bulunan kullanıcılar, firma bazında talep ve karşılık gelen teklif raporlamalarını anlık olarak analiz ederek süreci kontrol altına almış olur.

Yurt içi ve yurt dışı form özelliklerinin sistem tarafından otomatik yapılandırılması sayesinde sistem sahibi firma ve talep gerçekleştiren firma arasındaki tüm handikaplar en aza indirgenmiş olur.

Web üzerinden yapılandırılan Münferit Kongre Talep Yönetimi sistemi ile talep gönderen kullanıcılar, dünyanın herhangi bir yerinde, internet bağlantısı ile kolayca erişim sağlayarak sisteme entegre olurlar.
Her hakkı Pera Yazılım & Danışmanlık'a aittir. Copyright © 2013