HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Veri akışınızı sağlamak için ofisinize bağımlı olmak zorunda değilsiniz!

İş akışınıza özek geliştirilecek özel yazılım projeleri ile tüm verilerinizi online veritabanı ile yönetebilir, internet erişimine sahip olduğunuz dünyanın her yerinden verilerinize ofisinizdeymiş gibi erişim sağlayabilirsiniz.

Verilerinizi kendi online sunucularınızda saklayabileceğiniz gibi, online sunucu kiralama yöntemine de başvurabilirsiniz. Talep edilmesi halinde sunucu hizmeti Pera Yazılım ve Danışmanlık tarafından da verilebilmektedir.

Verilerinizin hızlı, güvenli ve istediğiniz hiyerarşi içerisinde yapılandırabilir, etkin raporlamalar ile verimlilik analizlerinize anlık ulaşabilirsiniz.
Online Veri Yönetim Sistemi
Verilerimi Nasıl Online Yönetebilirim?
Veri akışınızı online yönetmek için birden fazla yöntem kullanabilirsiniz.

Web Tabanlı Çözümler

Web tabanlı geliştireceğimiz özel yazılım projeleri ile iş akışınızı ve verilerinize anlık erişim sağlayabilirisiniz. HTML 5 teknolojisi kullanarak yapılandırdığımız sistemler sayesinde internet tarayıcınız üzerinden mekan ve bilgisayar bağımsız olarak hızlı, güvenli bir veri yönetim platformuna sahip olursunuz.

Online Veritabanı Çözümleri

Tüm verilerinize, bir uygulama dosyası uzaklıktasınız!
İster bilgisayarınızda taşıyacağınız, ister usb diskinizde taşıyacağınız bir uygulama dosyasını yanınızda taşıyarak tüm verilerinize internet erişimi olan dünyanın her yerinden anlık erişim sağlayabilirisiniz.

Online veri yönetimini kullanmak istediğiniz iş akışınız konusunda yapacağınız bilgilendirmeye istinaden projelendirilecek size özel iş akış yönetimleri ile hızlı, güvenli ve belirlediğiniz hiyerarşide tüm süreçlerinizi takip altına alabilirsiniz.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık