Sektörel Yazılımlar
Her işleyiş, kendine özgü yöntemler, prosesleri hizmet anlayışı taşımakla birlikte, toplam kalite yönetimi ve standartlar gereği sektör kaynaklı birçok süreç ve proses bulunmaktadır.

Sektörel süreçleri ve prosesleri kontrol altına alarak geliştirilen yazılımlar ile süreç başarılı bir şekilde yapılandırılmış olur. Sekörel yazılımlar, sektör bazında her işleyişe uygun olmakla birlikte, işleyişe özel süreçlerin yapılandırılabilip sisteme entegre edilebilirliği sayesinde zamandan ve tekrar yazılım ekstra maliyetinden tasarruf edilerek yazılıma entegre edilecek ekstra fonksiyonlar üzerine yoğunlaşmaya olanak verir.

Organizasyon Yönetimi

Organizasyon, her aşamasının dikkat ve özen gösterilerek hazırlanması gereken bir süreçtir. Hizmet ve Eğitim sektörününde bulunması nedeniyle müşteri memnuniyetine yeterli önemin verilmesi gerekmektedir.

Pera Yazılım ve Danışmanlık organizasyonun içinde bulunan konaklama, transfer, sponsor, dernek, konuşmacı, misafir ve gerekli tüm alanların takibini, kendi bünyesinde geliştirmiş oldupu yazılım ile sizin sisteminize en uygun olan teknolojiden yardım alarak size sunuyor.

Münferit Kongre Yönetimi

Münferit Kongre Yönetimi ile profesyonel bir hizmet anlaşıyışıyla tanışın!

Pera Yazılım ve Danışmanlık bünyesinde yazılımı gerçekleşmiş olan Münferit Kongre Yönetimi, web üzerinden Html5 teknolojisi ile geliştirilmiş, dünyanın her yerinden sisteme internet bağlantısı ile erişim sağlanabilen, kullanıcı bazlı kongre katılım taleplerinin karşılandığı bir sistemdir.

Bilimsel Program Yönetimi

Kongre, seminer gibi konuşmacı gurubun önem arz ettiği organizasyonlar için bulut teknolojisi kullanılarak yapılandırılmış yazılım ile bilimsel programı belirleyen kişiler farklı yerlerde olsa bile telefon, mail trafiği ya da bir araya gelme mecburiyeti olmadan bilimsel programlar artık tek bir platformdan planlanıyor!

Organizasyon Teklif Yönetimi

Organizasyon süreç olarak çok komplike bir sektördür. Sürecin en büyük hanfikaplarından biri de çok fazla detayın yanında kısıtlı zamanın olmasıdır. Organizasyon sektöründe satın alma taleplerine kısıtlı ve belirli sürelerde yanıt verme zorunluluğundan dolayı organizasyon için departmanlara ya da müşteriye satış departmanının anlık teklif yanıtları hızlı ve hatasız olmalıdır. Bu ihtiyaçtan dolayı yapılandırılan Teklif Yönetimi ile hem teklif datanızı oluşturun, hem de çok daha hızlı, analistik ve planlı teklifler oluşturun!

Prim Yönetimi

Firmaların satış departmanlarında en büyük sıkıntı primlerin yönetilmesi olmuştur. Satış personellerinin, satışlarını yazılıma girebildikleri fonksiyonlara sahip olan prim yönetimi ile kendi kriterleirnizi ve satış bölgelerinizi belirleyebilir, yine kendi prim ödeme planınızı yaparak belirli periyotlar halinde prim ödemeleirnizi gerçekleştirebilirisiniz. Satış danışmanlarınızın da kendi primleirni takip etmeye ayrıca olanak verirsiniz.

Proje Yönetimi

Bir işletmenin projelerinin takibini aktif olarak gerçekleştirebilmesi için birden fazla sistem dahilinde veri kontrolü yapması ve çeşitli raporlamalar çıakrtarak bireysel analiz yöntemi uygulaması gerekmektedir.

Proje bazlı finans ve müşteri geçmişini işleyerek takibini gerçekleştirebileceğiniz Proje Yönetimi ile projeleriniz artık güven altında!

OfisBOX İşletme Yönetimi

Muhasebeniz sizi tutmasın, siz muhasebenizi tutun!

OfisBOX İşletme Yönetimi ile sektörünüz ne olursa olsun tüm işletmeniz kontrol altında! Üstelik, sıcak satış ve masa takip sistemi entegre opsiyonlu olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde. Kurgunuzu kendiniz planlayın, planlamınızı iyi yapın ve kolay öğrenilen tasarımı ile artık tüm işletmeniz kontrol altında!

Matbaa Depo Takip Sistemi

Matbaacılık sektöründe hizmet veren işletmeler için ham madde takibi ve depolanması önem taşımaktadır. Matbaa Depo Takip Sistemi ile tüm depolarınız kontrol altında!

Basit ve kullanışlı el terminali modülü ile personelleriniz eksiksiz, doğru ve hızlı işlemler gerçekleştirecektir.

Ambalaj - Alüminyum Kap/Kapak, Plastik, Opp Planlama ve Üretim Yönetimi

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren alüminyum kap, karton kapak gibi ürünler imal eden işletmelerin kullanımına özel yapılanıdırlmış yazılım ile tüm sipariş, satın alma, stok, depo, üretim, sevk ve süreçlerin planlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Sektörün ihtiyaçlarına rahatlıkla yanıt veren sistem ile yurt içi sevkiyatlarınızın yanında yurt dışı sevkiyatlarınızı da profesyonelce yapılandırarak anlık takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Asansör Planlama ve Üretim Yönetimi

Asansör sektöründe üretim gerçekleştiren firmaların tüm süreçleri Pera Yazılım ile güvence altında. Sürecin tüm komplike fonksiyonlarının dahil edildiği sistem ile stoklarınızı, siparişlerinizi, satın almalarınızı, planlamanızı, projelendirmenizi, üretim planlamanızı, anlık üretim takibinizi, sevkiyat planlamnızı, sevk takibinizi, personel bazlı üretim performansınızı, üretim performansınızı anlık olarak takip edebilir, etkin bir raporlama ile sağlıklı analizler çıkarabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Planlama ve Üretim Yönetimi

Çelik Konstrüksiyon üretimi gerçekleştiren firmaların tüm süreçlerini adım adım planlayarak üretimlerini gerçekleştirmelerini sağlayan yazılım ile tüm çelik konstrüksiyon üreticileri Pera Yazılım güvencesinde!

Stok takip, sipariş takip, satın alma takip, üretim takip, ihtiyaç analiz, planlama, sevkiyat planlama, sevk takip,  personel takip, üretim bazlı personel performans takip ile tüm süreçleriniz artık sizin kontrolünüzde!

Online Çöp Konteyneri Takip Sistemi

Çöp konteynerlerinin takibi, sayı çokluğundan ve yer değiştirmeye müsait olduklarından dolayı oldukça güçtür. Sistem dahilinde, gprs takip sistemi ile anlık konum, doluluk oranı, işlemler ve sorun bildirimleri konteynerlere aitveri girişi olarak sisteme iletilir ve geniş raporlama özelliği ile yönetimin planlamalaırnı yapmalarını ve sorunları çözüme kavuşturma kapasitesi artış gösterir.
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık
HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın