HakkımızdaNeden Pera Yazılım?İnsan KaynaklarıReferanslarBize Ulaşın
Toplu Sms / Mail Gönderimi Sistem Çözümleri
Müşterilerine kendilerini önemli hissettirmek isteyen tüm işletmeler ve sektör kolları için kullanılabilir olan Toplu SMS Uygulamaları, birçok avantajı içinde barındırır. Anlık bilgilendirme sistemi ile zaman kaybınızı en aza indirmeyi hedefler. Toplu bilgilendirme sistemi,  hızdan taviz vermeden sisteminizin işlemesine yardımcı olur.
Sisteminize entegre edebileceğiniz bu program ile hızlı, güvenilir ve uygun bütçe ile bilgilendirme ağına sahip olabilirsiniz!
Müşterilere, firma personeline, hedef kitlesine anlık bilgilendirmede bulunmak, reklam, ürün / hizmet tanıtımı gibi amaçlarla belirli perotlarla mail ya da sms ile bilgilendirmesi ihtiyacı oluşur.

Sms ya da mail bilgilendirmeleri, sayı çokluğu nedeniyle ve aynı ileti yapısının tekerrür etmesinden dolayı maliyet açısından ve zaman açısından yüksek götürüleri oluşmaktadır. Bu maliyet ve zaman problemini çözmek amaçlı olarak yapılandırılan toplu sms ve mail uygulamaları ile hizmet kalitenizi bir üst seviyeye taşıyın!
Toplu Sms ve Mail Gönderimi Sistem Çözümleri ile;
» Mevcut ve ileri tarihli olarak düzenleyeceğiniz kampanyalarınız hakkında müşterilerinizi ve hedef kitlenizi bilgilendirebilirsiniz.

» Müşterilerinize ait bakiye bilgileri, ödeme hatırlatmaları bilgilendirmeleri gönderebilirsiniz.

» Otomotiv, güzellik merkezi, kuaför, teknik servis ve benzeri birçok firma bakım hatırlatmalarını otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

» Hastane, klinik, polikinlik gibi birçok kurum sonuç değerlendirme ve bilgilendirmelerini yapılandırılabilirler.

» İnsan kaynakları firmaları, eleman arama / bulma süreçlerine sms / mail ile bilgilendirme uygulamlarını entegre edebilirler.

» Operasyonel süreçlerden geçen ürünler, hizmet talepleri gibi noktalarda müşterilere anlık bilgilendirme sms / maili gönderilebilir.

» Emlak sektöründeki kurumlar, yeni ilan bilgilendirmelerini, ilan son durum güncellemelerini ve ilan detaylarını mail / sms uygulamaları ile müşterilerine iletebilirler.
Toplu Sms / Mail Sistemi Dahilinde İnceleyebileceğiniz Çözümleden Bazıları:
Toplu Sms ve Mail Uygulamaları ile;
» Aynı anda binlerce kişiye toplu sms gönderebilirsiniz.

» Belirtilen tarihlerde otomatik sms gönderme sistemine uyumludur

» Müşteri yönetim sistemlerinizde güvenlik amaçlı sesli bilgilendirme modüllerini kullanabilirsiniz, tıpki bankalar gibi.

» Çek / Senet, Ödeme, Tahsilat vb. hatırlatmalarını siz unutsanız bile yazılımımız unutmayacaktır.

» Müşterilerinizin doğum günü gibi özel günleri programdan belirtip bunlar için belirlediğiniz mesajları gönderebilirsiniz

» Kalıp mesajlar ve Gruplar oluşturarak direk şahıs veya firma ismine kendilerine özelmiş gibi hıssettiren mesajlar gönderebilirsiniz
Design by Pera Yazılım & Danışmanlık